Media i marketing System zarządzania biurem tłumaczeń

System zarządzania biurem tłumaczeń

Niezależnie od tego jaką formę działalności będzie się prowadzić, sprawny system zarządzania jest naprawdę godny uwagi i przydatny w każdej takiej firmie, dlatego warto będzie tego typu rozwiązania stosować. W tym zakresie można między innymi wspominać system XTRF przygotowany pod kątem biur tłumaczeń. Okazuje się, że to takie rozwiązanie, które przez 13 lat swojego istnienia zostało bardzo dobrze rozwinięte, obecnie jest bardzo popularne i chętnie wykorzystywane. Warto więc na możliwości tego systemu nieco bardziej zwrócić uwagę i zainteresować się co może dać firmom prowadzącym działalność tłumaczeniową. Zobacz, co mówią specjaliści z nassauleisure.com

XTRF niezbyt długa historia

Powstanie systemu XTRF to rok 2004, gdy dla biura tłumaczeń Lido-Lang przygotowany został system umożliwiający prowadzenie działalności i sprawną obsługę klientów. Była to zupełna nowość w tej branży i pewnego rodzaju zaskoczenie. Dość szybko okazało się jednak, że ten system zaczął się bardzo dobrze sprawdzać i wzbudzał coraz większe zainteresowanie. Ostatecznie po 6 latach działania w ramach wspominanego biura tłumaczeń doszło do zmiany, ponieważ wyodrębniła się osobna spółka, która pod nazwą XTRF przejęła władzę nad całym systemem. Od tego momentu to innowacyjne rozwiązanie zostało przekazane do dyspozycji spółce, która zaczęła mieć prawa do sprzedaży i technicznej obsługi tego programu. Od tego momentu a więc już od 7 lat XTRF to system ogólnie dostępny, który może być przygotowany dla każdego biura tłumaczeń. Te 7 lat działania w ramach nowej struktury to czas, gdy system jeszcze się poprawił, został udoskonalony i od strony technicznej wspiął się na wysoki poziom dając użytkownikom masę różnych możliwości, z których obecnie mamy okazję korzystać. 

biuro tłumaczeń

Co takiego daje nam XTRF?

To bez wątpienia taki system, w którym doskonale widać całą myśl osób, które zajmowały się jego przygotowywaniem. Poszczególne moduły są bowiem tak przygotowane, że system świetnie sprawdza się od strony praktycznej i bez obaw można go innym polecać. To takie rozwiązanie, które będzie dobrym wyborem między innymi dla osób, które chcą mieć możliwość sprawnego zarządzania podwykonawcami. Jak się okazuje w biurach tłumaczeń tych podwykonawców może być wielu i dlatego to wsparcie jakie proponowane będzie przez system XTRF jest rzeczywiście znaczące i bez wątpienia warto go wykorzystać. Dzięki niemu będzie można bowiem sprawnie zarządzać projektami, przekazywać zadania podwykonawcom i oczekiwać ich realizacji. System jest konstruowany w taki sposób, że użytkownik dostaje możliwość również wygodnego wystawiania faktur dla podwykonawców, można kontrolować płatności, zwracać uwagę na braki w tym zakresie. 

Strona technologiczna systemu 

Od strony technicznej producenci systemu zadbali o stworzenie doskonale funkcjonującego mechanizmu, który między innymi posiada liczne elementy zabezpieczające. W ten sposób, dzięki szyfrowaniu można mieć gwarancję, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do naszych danych, co ma w wielu sytuacjach gruntowe znaczenie.

Sprawdź więcej informacji na: wishandwander.com

O serwisie

Mandriva portal technologiczny

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

E-mail: oferta@mandriva.pl