Rozrywka Smartfon Twoim baristą? Inteligentny ekspres KRUPS na miarę XXI wieku

Smartfon Twoim baristą? Inteligentny ekspres KRUPS na miarę XXI wieku

A gdyby Twój smartfon został prawdziwym mistrzem parzenia napojów kawowych? Nowy, automatyczny ekspres ciśnieniowy KRUPS Latte Smart EA860 pozwala na przyrządzenie Twojej ulubionej kawy dzięki jednemu kliknięciu w ekran telefonu. Inteligentne urządzenia zmieniają nasze życie na lepsze – najnowocześniejsza technologia wkracza obecnie w segment ekspresów do kawy. Niestety, nie są one jeszcze w stanie podać nam bezpośrednio zaparzonej filiżanki kawy do łóżka, ale już teraz możemy zaparzyć swój ulubiony napój np. podczas pracy przy komputerze.

Nowy, automatyczny ekspres do kawy KRUPS Latte Smart EA860 pojawił się na polskim rynku w kwietniu 2017 r. To niezbędny element w wyposażeniu każdego domu. Został zaprogramowany tak, by móc przygotować kawę… na odległość! Aplikacja w smartfonie za pośrednictwem technologii Bluetooth łączy się z ekspresem i pozwala na zdalne parzenie kawy, a użytkownik ma pełną kontrolę nad procesem jej przygotowania. Aplikacja jest wyposażona w 7 zdefiniowanych przepisów, ale użytkownik może zapisać w aplikacji także swoje ulubione, spersonalizowane rodzaje kawy.

Najnowsze ekspresy KRUPS wyróżnia nowoczesna technologia Quattro Force, która optymalizuje poszczególne etapy, aby ułatwić przyrządzenie idealnej kawy: mielenie, ubijanie, parzenie i czyszczenie. Zaopatrując się w ekspres do kawy, chcemy być pewni, że napój w filiżance będzie miał odpowiednio intensywny smak i aromat. Co powoduje, że kawa z ekspresów KRUPS jest zawsze aromatyczna i intensywna w smaku? To wszystko za sprawą ubijania kawy, czyli tampingu - zmielone ziarna są poddane sile nacisku aż do 30 kg, zwalniają przepływ wody w ekspresie i pozwalają kawie doskonale się wyparzyć.

Ekspresy KRUPS cechuje niezawodność w działaniu – świadczy o tym ich wysoka odporność na uszkodzenia, która ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego ekspresu i jego żywotności. Urządzenia z technologią Quattro Force wyposażone są w stalowe młynki żarnowe z regulacją stopnia mielenia dla szybszego mielenia kawy - takie same, jak w profesjonalnych modelach. Są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe od młynków ceramicznych, używanych w innych urządzeniach oraz pracują o 20% szybciej niż w innych ekspresach KRUPS.

Inteligentny ekspres do kawy

Idealna temperatura kawy już od pierwszej filiżanki? Aby móc cieszyć się pełnym wachlarzem doznań smakowych Twojego ulubionego kawowego napoju, powinno się ją spożywać w odpowiedniej temperaturze. W każdym ekspresie odpowiada za to jego serce - blok zaparzający. W ekspresach KRUPS opatentowany system Termoblock – połączony z systemem zaparzającym gwarantuje idealną temperaturę kawy. Biorąc pod uwagę, jak istotną, podkreślaną przez wielu światowej sławy baristów, cechą jest odpowiednia temperatura parzenia kawy, wdrożone rozwiązanie ma zagwarantować właściwy smak i jakość naparu, a kawa smakuje za każdym razem tak samo dobrze.

Ekspres dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb dba o każdy aspekt przygotowywania kawy – od jej odpowiedniego zaparzenia, aż po czyszczenie urządzenia. Wszystkie ekspresy KRUPS cechuje łatwość obsługi i czyszczenia. Model Latte Smart EA860 dzięki przejrzystemu ekranowi LCD oraz aplikacji do zdalnego zarządzania urządzeniem na odległość zapewnia niezwykle łatwą kontrolę nad nim. Także czyszczenie ekspresów KRUPS jest teraz niezwykle proste. Zastosowane w nich zostały specjalne rozwiązania, które znacznie uprzyjemniają pracę z urządzeniem i ograniczają powstawanie trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Inteligentne urządzenia, sterowane przy pomocy telefonu, to przyszłość, która widocznie zmienia nasze życie. Pyszna kawa zawsze będzie zaparzona według Twoich upodobań, a Ty zaoszczędzisz cenny czas na kolejne przyjemności w codziennym dniu.

Ekspres KRUPS LATTE SMART EA860E Cena: 3 299 zł

Źródło:lifestyle.newseria.pl

O serwisie

Mandriva portal technologiczny

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

E-mail: oferta@mandriva.pl