Rozrywka Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoich kompleksach. "Wstydziłam się być sobą".

Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoich kompleksach. "Wstydziłam się być sobą".

Agnieszka Chylińska zdobyła się na odważne wyznanie wobec internautów. Piosenkarka przyznała, że wstydziła się występować przed publicznością. Podzieliła się tym, jak pokonała swoje wyrzuty sumienia. 

Agnieszka Chylińska od jakiegoś czasu dzieli się w mediach społecznościowych swoimi wspomnieniami na temat początków i końców swojej kariery scenicznej. Wokalistka O.N.A przez kilka lat pełniła tę rolę. Wraz z zespołem wyprodukowała takie hity jak "Kiedy powiem dość", Niekochana, czy "Drzwi". 

Na przestrzeni lat doczekała się wielu zmian w swoim wizerunku. Nie ma już śladu po Agnieszce Chylińskiej jako zbuntowanej nastolatce o ciemnych włosach. Artystka podzieliła się na Instagramie zdjęciem ze swojej przeszłości i przyznała, że wstydziła się występować przed publicznością. 

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoich kompleksach

Piosenkarka podzieliła się wyznaniem, a ostatnio wrzuciła do sieci zdjęcie sprzed wielu lat. "Wstydziłam się pokazać swoje prawdziwe ja. Chciałam być znana z piosenek, które napisałam. Wolałam śpiewać swoje piosenki, bo czułam, że jest to bardziej bluesowe niż smutne, mimo że byłam młoda. Uwielbiałem śpiewać. To był najlepszy czas na śpiewanie. Było pewne odprężenie i brak presji. Byłam sztywna, gdy musiałam wyjść na scenę lub gdy zaczynałam pracę w studio. Z powodu oceny wstydziłam się, bałam i nie mogłam śpiewać. A tak bardzo kochałam śpiewać". - zaczęła swój wpis Chylińska. 

Agnieszka Chylińska przyznała na koniec, że mimo wszystkich przeciwności losu, nadal wierzy, że śpiewać każdy może. Kontynuuje. Tak. Muzyka to pasja, której nie da się zatrzymać. Stwierdziła, że bez względu na to, co inni ludzie próbują zrobić z twojej historii, bez względu na ilość pieniędzy i przytyków do twojego nazwiska, musisz śpiewać dalej. 

Czytaj więcej: Chylińska mąż - kim jest? Sprawdź!

O serwisie

Mandriva portal technologiczny

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

E-mail: oferta@mandriva.pl