Inne Z czego wykonane są pierścionki zaręczynowe?

Z czego wykonane są pierścionki zaręczynowe?

O ile najpopularniejsze są złote pierścionki zaręczynowe, o tyle w ostatnich kilku sezonach coraz większą popularnością cieszy się biżuteria srebrna. Mimo że ta druga jest droższa, nie musisz już wydawać na pierścionek zaręczynowy dwukrotności swojej pensji. Model odzwierciedlający aktualne trendy jubilerskie można kupić już za 100 zł. Szukasz białego czy żółtego złota? A może połączenia kilku metali. Dowiedz się, jakie pierścionki zaręczynowe będą dla Ciebie najlepsze.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Pierścionki zaręczynowe z białego złota są coraz bardziej popularne niż tradycyjne żółte złoto od wielu lat. Wyglądają podobnie do srebrnej biżuterii, ale są bardziej wartościowe i można je kupić za niższą cenę. Białe złoto jest doskonałym wyborem dla kobiet, które szukają ponadczasowej, uniwersalnej biżuterii, która może być z łatwością noszona na co dzień. Najbardziej popularną kombinacją jest białe złoto i diamenty. Białe złoto może również dobrze współgrać z szafirami i szmaragdami. Chłodny, delikatny kolor tego pierścionka idealnie nadaje się do łączenia z jasnymi kamieniami szlachetnymi, jak również z czarnymi diamentami czy różowymi szafirami. Są to nowoczesne połączenia, na które powinniśmy postawić w nadchodzących sezonach i zachęcamy wszystkich do ich rozważenia.

Pierścionki zaręczynowe z żółtego złota

Żółte złoto wraca do mody. Wykorzystuje się je w projektowaniu biżuterii, aranżacji wnętrz, a także w dekoracjach ślubnych. Tradycyjny pierścionek zaręczynowy z żółtego złota jest symbolem zaręczyn na całym świecie. Połączenie żółtego złota i białych diamentów tworzy ciepły blask. Złoty pierścionek zaręczynowy będzie dobrym wyborem, jeśli planujesz kupić obrączki ślubne w tym samym metalu. Bardzo popuparne w ostatnim czasie są złote pierścionki z brylantem.

zloty pierścionek zaręczynowy z brylantem

Pierścionki zaręczynowe z różowego złota

W nadchodzących sezonach, różowe złoto będzie wielkim hitem. Rose gold engagement rings może nie być tak popularne w Stanach Zjednoczonych jak za granicą, ale oczekuje się, że stanie się bardziej mainstreamowe. Ten niezwykły i romantyczny kolor był standardem w branży ślubnej przez wiele dekad i jest teraz dobrze przyjęty w modzie biżuteryjnej. Dla kobiet, które cenią sobie elegancką i delikatną biżuterię, stylowy zespół zaręczynowy z żółtego złota jest najlepszym wyborem. Szukasz czegoś glamour? Połączenie różowego złota i czarnych diamentów to zwycięska kombinacja! Wolisz styl vintage? Możesz wybrać delikatny pierścionek zaręczynowy z różowego złota z ażurowymi elementami.

Opcje złotego pierścionka zaręczynowego

Szukasz złotego pierścionka zaręczynowego, ale nie jesteś pewien, jaki kolor wybrać? Co powiesz na dwukolorowy pierścionek, który jest biały i żółty? Jest on jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie białe, różowe i żółte złoto. Jest to jeden z najgorętszych trendów w tym sezonie. Te trzy kolory wyglądają świetnie z klasycznymi okrągłymi diamentami. Możesz użyć tych kolorów z innymi kamieniami szlachetnymi, aby Twój pierścionek był wyjątkowy.

O serwisie

Mandriva portal technologiczny

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

E-mail: oferta@mandriva.pl