Inne Wyszukiwarka osób

Wyszukiwarka osób

Człowiek w ciągu swojego życia spotyka i poznaje wielu różnych ludzi. Niektórzy z nich zostają naszymi przyjaciółmi, z innymi widzimy się jedynie sporadycznie, a z pozostałymi nie utrzymujemy żadnego kontaktu. Dziś w dobie Internetu, poznając kogoś nowego, możemy od razu dodać go do znajomych lub zaobserwować na portalu społecznościowym, bowiem większość osób posiada konto w social media. Można też wymienić się wizytówkami lub numerem telefonu. Ale jak wyszukać kogoś z naszej przeszłości, z czasów kiedy Internet nie istniał lub dostęp do niego był utrudniony i kosztowny? Co zrobić, jeśli zgubiliśmy numer telefonu, a po osobie niegdyś poznanej zostało jedynie wspomnienie?

Wyszukiwarka osób, czyli jak znaleźć kogoś po latach

To właśnie w czasach szkolnych nawiązuje się najwięcej znajomości. Głównie dlatego, że dzieci są bardziej otwarte, ufne, potrzebują kompana do wspólnych zabaw czy psot. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina młodzieńcze lata i swoje szalone wybryki. Niestety w wielu przypadkach kontakt ze znajomymi z tamtego okresu się urwał. Ktoś wyjechał za granicę, przeprowadził się, a inną osobę poznało się na koloniach i po dwóch czy trzech listach korespondencja ustawała. Znalezienie koleżanki ze szkolnej ławki nigdy nie było prostsze niż teraz! Służy do tego specjalna wyszukiwarka osób. Dzięki niej można odszukać dowolną osobę oraz uzyskać na jej temat cenne informacje.

Korzystając z wyszukiwarki osób odnaleźć można kogoś, z kim straciło się kontakt lub znaleźć zagubiony numer telefonu posiadając jedynie personalia. Ponadto wyszukać można informacje na temat prowadzonych działalności gospodarczych, danych kontaktowych, posiadanych kontach na portalach społecznościowych, a dodatkowo istnieje możliwość zobaczenia zdjęcia profilowego danej osoby.

wyszukiwarka osób

Jak to działa?

Wyszukiwarka osób to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu można odszukać dowolną osobę. Ale jak to wszystko działa? Wyszukiwarka zbiera różne dane dostępne w internecie, na przykład te, które użytkownicy portali społecznościowych umieszczają na swoich profilach lub przedsiębiorcy na stronach internetowych swoich firm. Są to dane ogólnie dostępne.  Serwis następnie gromadzi informacje na swoich serwerach. Sprawdź więcej na: wyszukiwarkaosob.pl

W związku z tym, korzystając z wyszukiwarki osób w ciągu zaledwie kilkunastu sekund uzyskuje się raport ze wszystkimi danymi, jakie można znaleźć w otchłani internetu na temat szukanej osoby. Bazy danych wyszukiwarki budowane są w oparciu o pochodzące z przeróżnych źródeł informacje. Głównie są to serwisy social media, takie jak: Facebook, Instagram, Twitter, Google i wiele innych. Dodatkowo wykorzystuje się ponadto blogi, fora internetowe czy wypowiedzi w mediach.

Dzięki wyszukiwarce osób nie ma już konieczności przeszukiwania internetu w celu znalezienia interesującej nas osoby, bowiem system obsługujący wyszukiwarkę zrobi to automatycznie. Poprzez takie rozwiązanie nie tracimy naszego cennego czasu na bezowocne często internetowe poszukiwania. Należy jednak pamiętać, że wyszukanie kogoś nie zawsze jest możliwe, gdyż jeśli w internecie nie ma żadnych danych na jego temat wyszukiwarka nie zadziała. Użytkownicy wyszukiwarki osób mogą uzupełnić swój profil i go edytować, by łatwiej potem można było ich odnaleźć. Za pomocą takich serwisów można znaleźć, nawiązać i odbudować kontakt ze starymi znajomymi.

O serwisie

Mandriva portal technologiczny

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

E-mail: oferta@mandriva.pl